Hodinový manžel

Vlk hodinový manžel

Hodinový manžel Praha je název pro:

Pracovníka, který se postará o služby a práce pro domácnosti i zahradu, elektrikářské a instalatérské práce, řemeslné práce, malířské a lakýrnické práce, drobné zednické a obkladačské práce, úklid bytových i nebytových prostor. Ovládá instalaci, opravu a správu PC i sítí. Zabezpečí byt i kancelář. Zvládne i práce většího rozsahu, pomůže seniorům, studentům, ženám i zaměstnaným mužům. Rozumí montáži i demontáži nábytku. Opraví, nahradí a přidělá těsnění u kapajících kohoutků v koupelnách, záchodech (WC), dveřích i v oknech. Vymění prasklou žárovku, zářivku a také pojistky nebo vodovodní baterii či dveřní zámek. Poradí si i s ucpaným odpadem. Zařídí správu domu/bytu – péče o dům či byt po dobu vaší nepřítomnosti. Vrtá do panelu, sádrokartonu, zdí i dřeva. Pověsí obrázky na zeď do bytu. Připevní také i poličku, garnyž, zrcadlo a projektor na zeď či stěnu. Přidělá a vyčistí žaluzie. Zasklí okno či dveře. Položí koberec, lino i dlažbu. V případě potřeby pomůže s úklidem v domácnosti. Nařeže, obrousí dřevo i kov a provede nátěr.

Hodinový manžel Praha je:

Pojem, který zahrnuje široké spektrum prací. Lokálně se nazývá také domácí manžel, domácí pomocník, hodinový choť, hodinový muž, pan domácí a v angličtině „one-hour husband“ nebo „husband by the Hour“. Chlap co umí manuální práci. Ideální manžel, kutil či řemeslník. Také manžel na objednávku nebo manžel na hodinu, náhradní manžel v Praze, pomocník v nesnázích, zručný opravář nebo dříve sousedská výpomoc. Pracovitý a sympatický chlapík – je to šikovný muž, který umí nejen veškeré řemeslné práce, ale je také zručný všeuměl.

Jeho přednosti jsou:

Rychlost, kvalita, odpovědnost, trpělivost a technické nadání. Není pro něj problém, aby u vás zůstal déle – vyznačuje se tzv. časovou flexibilitou.

Hodinový manžel Praha nahradí:

Líného manžela, manuálně nezručného manžela, zlenivělého muže, manžela mamánka, píčánka, nekomunikujícího manžela, moderního muže co neumí s nářadím nebo danou práci odmítá udělat.
Poslušný a submisivní muž, který je zaneprázdněný, Vám dá peníze, aby jste si zavolala Hodinového manžela. 🙂
Jeho služby zároveň pomáhají a nepřímo přispívají k výchově Vašeho manžela. 🙂

Kdo si ho objednává:

Ženy, co nemají po ruce pomocníka, opuštěné matky, osamělé ženy jejichž kamarádi či přátelé nemají čas. Senioři co potřebují pomoci. Menší firmy a společnosti mající zájem o drobné opravy a úpravy. Studenti i studentky co nemají na drahé nářadí. Zaneprázdnění či vytížení muži co si neví rady. Klientem může být kdokoliv komu čas, priority nebo prostá nezručnost, nedovolí udělat si věci sám.

Hledám hodinového manžela v Praze, kde fungujeme:

Praha hodinový manžel se pohybuje po celém území Prahy: Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Praze a okolí, Praha východ, Praha západ, Staré Město, Nové Město, Josefov, Malá Strana, Hradčany, Vyšehrad, Smíchov, Vinohrady, Nusle, Vršovice, Žižkov, Karlín (Invalidovna, Palmovka, Křižíkova a Florenc), Libeň, Vysočany, Holešovice, Bubeneč, Dejvice i v Braníku.

Před zavoláním:

Sepište si seznam všeho potřebného, aby jste čas „hodinového manžela“ plně využili. Volejte operátorovi – Praha Hodinový manžel a objednejte se.

Podívejte se na náš ceník, kde naleznete, jak se určuje cena daných služeb a prací. Vždy je lepší si nás pozvat na konzultaci a osobně domluvit cenu, termín, způsob a rozsah prací či služeb.